Fenix Market - praktycy znający potrzeby strażaka

Fenix Market - praktycy znający potrzeby strażaka

Fenix Market, zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu strażackiego i ratowniczego. W swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie jak mundur, sprzęt pożarniczy i ratowniczy najlepszych producentów dostępnych na polskim rynku.

Co zrobiliśmy ?

Dedykowany projekt graficzny sklepu internetowego Fenix.Market

Wspólnie z firmą Fenix.Market przygotowaliśmy w oparciu o oprogramowanie Prestashop dedykowany projekt graficzny sklepu internetowego.

Dedykowany slider polecanych kategorii w sklepie

Dla większej intuicyjności nawigacji w sklepie przygotowaliśmy graficzny moduł polecanych kategorii, w którym administrator sklepu może umieszczać dowolną ilość polecanych kategorii w sklepie wraz linkiem do wybranej grupy produktowej.

Polecane kategorie są formie slidera – karuzeli, która samoczynnie się przesuwa oraz zapętla. Całość została dopasowana graficznie do layout sklepu internetowego.

Zaawansowane menu główne sklepu

Ze względu na rozbudowane drzewo kategorii w sklepie Fenix, przygotowaliśmy deydkowane menu główne sklepu z podziałem na wszystkie kategorie główne.

W menu utworzyliśmy strefę, której administrator sklepu może umieszczać produkty z dowolnej grupy produktowej. Pozwala to na wyjątkową skuteczną promocję produktów.

Zarządzanie menu odbywa się z poziomu panelu administracyjnego.

Strona i filtr kategorii

W sklepie Fenix zastosowaliśmy dwukolumnowy podział strony kategorii, na lewą kolumnę w której umieszczony został filtr kategorii oraz środkową kolumnę z listą produktów.

Dla każdej kategorii można stworzyć dowolny szablon filtrowania, w którym do wyboru jest wiele parametrów przypisanych do produktów: cechy produktów, kombinacje atrybutów, producenci, dostępność produktów, stan produktów, wagę produktów oraz przedziały cenowe produktów.

Zarządzanie szablonem filtrowania odbywa się z poziomu panelu administracyjnego.

Strona produktu
Konfiguracja produktu

Na karcie produktu umieszczone zostały strefy z opisem skróconym produktu, oceną w formie gwiazdek, zaawansowanym konfiguratorem oraz szczegółowym opisem i prezentacją produktu.

Zarządzanie wszystkimi strefami odbywa się z poziomu panelu administracyjnego.

Zaawansowana prezentacja produktu

Elastyczność systemu PrestaShop pozwala na dowolny rozkład funkcjonalności. W sklepie Fenix wykorzystaliśmy to w celu rozbudowania prezentacji produktu. Strefa prezentacji produktu podzielona została na zakładki, w których oprócz informacji tekstowej umieściliśmy dodatkową prezentację w formie zdjęć.
Zarządzanie tą strefą odbywa się z poziomu panelu administracyjnego.

Fenix.Market
w wersji
Responsywnej (RWD)
Utworzony
04.2018
Wersja Prestashop
1.6.1
Szablon
Responsive Web Design