Best Body - Sklep z odżywkami

Best Body - Sklep z odżywkami

Best Body.com.pl oferuje skuteczne i tanie odżywki na mięśnie oraz suplementy najbardziej znanych marek takich jak: Fitmax, Trec, Scitec, Olimp, Best Body Nutrition, Dymatize, Swanson, Tested Nutrition, BSN, APS i wiele innych.

Co zrobiliśmy ?

Stworzyliśmy indywidualny i przyjazny szablon sklepu Best Body

W oparciu o sugestie i założenia firmy BestBody przygotowaliśmy projekt graficzny sklepu BestBody. Zaprojektowane zostały główne podstrony sklepu, takie jak strona główna, strona kategorii oraz strona produktowa. Układ oraz kolorystyka sklepu zostały przygotowane tak, aby spełniały wymagania branży oraz intuicyjność podczas dokonywania zakupów.

Zaawansowane menu -
filtrowanie producentów po alfabecie

Ze względu na dużą różnorodność produktów w sklepie Bestbody pod względem cech i atrybutów, a w ostateczności możliwości trafienia na daną grupę produktową, wykonaliśmy moduł podziału na producentów w menu głównym. Pozwala on w bardzo szybki sposób zawęzić Klientowi wynik swojego poszukiwania. Moduł jest bardzo przejrzysty i podnosi atrakcyjność sklepu internetowego.

A B C D E F

Dedykowane moduły dla sklepu BestBody

Specyfikacja produktów dostępnych w sklepie BestBody wymagała przygotowania dedykowanych, zaawansowanych modułów. Przygotowaliśmy dla sklepu Bestbody: moduł encyklopedii smaków, moduł najpopularniejszych suplementów w kategorii, moduł składników w produkcie oraz moduł dostępności produktów w magazynie.

|

Moduł Faq

Moduł FAQ to pomocny zbiór treści składający się z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników sklepu BestBody wraz z dotyczącymi ich odpowiedziami.

Dzięki stworzeniu tego typu bazy, Klient sklepu jest w stanie znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie, bez konieczności kontaktu z właścicielem strony.

Moduł Bloga

Wykonaliśmy zaawansowany moduł Bloga w celu uporządkowania artykułów w sklepie. Moduł posiada bardzo rozbudowane drzewo kategorii, z podziałem na daty wpisów, autorów oraz tematykę.

Do każdego artykułu można przydzielać dowolna ilość zdjęć, treści a także łączyć z wybranymi produktami, lub grupą produktów z sklepu, co podnosi skuteczną promocję produktów.

Responsive Web Design
Idealnie dopasowany sklep w urządzeniach mobilnych

RWD to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.

Utworzony
07.2017
Wersja Prestashop
1.6.1
Szablon
Responsive Web Design