Networkexpert - Rozwiązania wideokonferencyjne

Networkexpert - Rozwiązania wideokonferencyjne

Networkexpert tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z rozwiązaniami teleinformatycznymi. Ich wiedza i doświadczenie udokumentowane są najwyższymi certyfikatami stwierdzającymi kompetencje w zakresie projektowania i obsługi sieci teleinformatycznych.

Co zrobiliśmy ?

Dedykowany projekt graficzny strony i sklepu internetowego Network Expert

Wspólnie z firmą Network Expert przygotowaliśmy i wdrożyliśmy na oprogramowanie Prestashop dedykowany projekt graficzny strony i sklepu internetowego.

Strona oraz sklep oparte zostały o oprogramowanie prestashop

Wielofunkcyjne strefy oraz dedykowane moduły

Prace na stroną zostały podzielane na dwa etapy. Pierwszy to przygotowanie projektu graficznego. Drugi, przygotowanie oprogramowania prestashop od strony programistycznej.

Standardowe oprogramowanie prestashop musiało zostać rozbudowane o możliwość umieszczania w dowolnym miejscach strony, z poziomu panelu administracyjnego, stref z informacjami.

Po wykonanych pracach, strona daje Klientowi nieograniczona możliwość edytowania i tworzenia nowych, zaawansowanych stref w sklepie, zarządzanych z poziomu panelu administracyjnego

Czytelny Layout strony również na urządzeniach mobilnych

Czytelny i intuicyjny layout umożliwia odbiorcom łatwe orientowanie się w dużej ilości informacji zawartych na stronie, odnajdywanie stałych, charakterystycznych elementów.

Wersja mobilna sklepu internetowego to przewaga na konkurencją i jeszcze lepsze pozycjonowanie sklepu

Rozbudowany system CMS zarządzania treścią

System Zarządzania treścią wbudowany bezpośrednio do oprogramowania sklepu PrestaShop, umożliwia dodawanie stron, zastosowanie formatowania tekstu, umieszczanie na stronach zdjęć, grafik oraz tworzenie linków do innych stron sklepu internetowego.

Na potrzeby strony Network expert moduł CMS został rozbudowany tak aby treści w mogłyby być wyświetlane w dowolnych strefach strony

Network expert w liczbach oraz główne obszary działań

Strefa „Zakres oferowanych usług„ to klejony moduł przygotowany specjalnie na potrzeby strony. To graficzna i dynamiczna prezentacja głównych obszarów działań firmy Network expert.

W dolnej strefie sklepu umieściliśmy moduł z dynamicznym licznikiem, przedstawiającym liczby głównych osiągnięć firmy

Network expert to zintegrowana platforma z treścią CMS oraz sklepem internetowym

Network Expert to również sprzedaż produktów informatycznych, telekonferencyjnych. Przygotowaliśmy projekt graficzny części sklepowej, wykonaliśmy wdrożenie oraz konfigurację oprogramowania prestashop

Network Expert
w wersji
Responsywnej (RWD)
Utworzony
12.2017
Wersja Prestashop
1.6.1
Szablon
Responsive Web Design