Happy House - polska sieć dyskontów odzieżowych

Happy House - polska sieć dyskontów odzieżowych

HAPPY HOUSE to polska sieć dyskontów odzieżowych, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Obecnie firma posiada 15 placówek i jest w trakcie nieustannego rozwoju. Spośród odzieżowych sklepów dyskontowych wyróżnia nas to, że oprócz nacisku na bardzo atrakcyjną cenę naszych towarów, dodatkowo podążamy za aktualnymi trendami w modzie.

Co zrobiliśmy ?

Pełen kolorów, indywidualny i przyjazny szablon sklepu Happy-House

Sklep Happy House swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób młodych, dynamicznych i pełnych energii Dlatego właśnie od samego początku przy projektowaniu grafiki takie właśnie mieliśmy założenia. W finalnym efekcie udało nam się stworzyć prostą i funkcjonalną nawigację sklepu oraz kolejne strefy dopasowane do początkowych założeń. A wszystko ubraliśmy w żywe, pełne światła kolory!

Be Trendy&Beauty

Sekcja zdjęć, grafik przedstawiająca wybrane, najnowsze kolekcje w sklepie. Każda z grafik posiada swój link prowadzący do danej kolekcji lub grupy produktowej. Dodawanie, oraz edytowanie następuje z poziomu panelu administracyjnego.

Moduł „Be Trendy&Beauty” w sklepie Happy House to doskonałe narzędzie do zwiększenia sprzedaży na wybrane produkty, oraz podnosi wartość estetyczna sklepu.

Responsive Web Design
Jeszcze więcej zadowolonych Klientów każdego dnia

Spersonalizowana grafika sklepu dopasowująca się do danego urządzenia mobilnego to szybsze i wygodniejsze zakupy w sklepie. Wersja responsywna to jeszcze lepsze pozycjonowanie dla Twojego sklepu.

Funkcjonalna i pełna kolorów karta produktu

Od samego początku projektowania grafiki Happy House przyświecało nam jedno założenie: ma być kolorowo i funkcjonalnie. Wspólnie z firmą Happy House opracowaliśmy zakres kolorów, rozkład elementów oraz funkcjonalność sklepu.

Utworzony
04.2017
Wersja Prestashop
1.6.1
Szablon
Responsive Web Design